Organizatorzy

Inicjatywa WarszawQA powstała dzięki współpracy, pomysłom czterech głów, którym towarzyszyły: wymiana milionów maili, konferencji, telefonów i smsów o różnych porach dnia i nocy, marudzeń, żartów i ciekawych myśli.

Założyciele i organizatorzy WarszawQA:
Karolina Zmitrowicz Karolina Zmitrowicz
Analityk biznesowy/systemowy ze specjalizacją w obszarze bankowości i ubezpieczeń, trener i konsultant IT w obszarze zarządzania jakością i inżynierii wymagań.Założycielka i redaktor naczelny Quale magazine. Występuje na konferencjach dzieląc się swoimi doświadczeniami i czerpiąc z przemyśleń innych, by codziennie doskonalić swą pracę.Autorka kilkunastu publikacji i książek z dziedziny inżynierii oprogramowania.

View Karolina Zmitrowicz's profile on LinkedIn
Monika Cywińska Monika Lichota – Cywińska
Od ponad dekady tester, kierownik testów, konsultant, trener z zakresu testowania i zapewnienia jakości oprogramowania, z ogromnym zamiłowaniem do testowania użyteczności i funkcjonalności oraz wielka fanka metodyk zwinnych.

View Monika Lichota-Cywińska's profile on LinkedIn
Maciej Zaborowski Maciej Zaborowski
Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, wydziału Cybernetyki na kierunku Informatyka. Certyfikowany tester ISTQB – Advanced Level – Test Manager. Wolontariusz podczas Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania i członek komisji sędziowskiej TestingCup 2014. Zawodowo, na co dzień zajmuje się kontrolą i zapewnianiem jakości w firmie świadczącej usługi doradcze. Posiada kilkuletnie doświadczenie w testowaniu małych jak również dużych/złożonych systemów. Uczestniczył w licznych projektach rekrutacyjnych, gdzie zajmował się wyszukiwaniem, selekcją i dostarczaniem konsultantów ds. testowania oprogramowania. Prywatnie, entuzjasta nowych technologii, otwarty na innych ludzi i nowe kontakty.

View Maciej Zaborowski's profile on LinkedIn
Jedrzej-Wiatrak Jędrzej Wiatrak
Koordynator i inżynier testów, konsultant oraz trener w zakresie zapewnienia jakości. Doświadczenie zbierał w agencjach interaktywnych oraz jako freelancer przy projektach na rynek polski i rynki zagraniczne. Perfekcjonista, kładzie nacisk na jakość produktu, za który jest odpowiedzialny. Specjalizuje się w testach wydajnościowych oraz interesuje się analityką.

View Jędrzej Wiatrak's profile on LinkedIn

 

WarszawQA jest projektem, któremu przyświeca myśl: pasja i wiedza płynąca od ludzi dla ludzi.

Organizatorzy są otwarci na wszelką współpracę z miłośnikami zapewnienia jakości oprogramowania, firmami, uczelniami i organizacjami.

Chętnych zapraszamy do kontaktu: kontakt@warszawqa.pl

 

 


Do góry ↑

UA-6371500-14